Filmy kobieca nagość, nazizm

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje kobieca nagość, nazizm. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Film oparty na powieści Camillo Boito przedstawia wydarzenia podczas okupacji hitlerowskiej w Wenecji. Uwięziona w nieszczęśliwym małżeństwie z wysoko postawionym Faszystą, Livia (Anna Galiena) rozpoczyna niebezpieczny, prowadzący do autodestrukcji związek z oficerem S.S. Helmutem (Gabriel Garko).
Dwie angielskie agentki zostają wysłane do niemieckiego obozu jenieckiego dla kobiet, by zdobyć informacje od uwięzionej tam naukowiec. Obóz okazuje się piekłem, w którym Niemcy dopuszczają się gwałtów i przemocy na przetrzymywanych kobietach.
Reżyser Michel Drach od dziesięciu lat próbuje nakręcić film o swoim dzieciństwie. Temat nie jest jednak na tyle „komercyjny”, aby przyciągnąć producentów. Mimo to Michel Drach decyduje się na harcerstwo. Wraca do miejsc swojego dzieciństwa i stopniowo powstaje film: w 1940 roku Michel, ostatnie dziecko w zżytej rodzinie żydowskiej, miał dziesięć lat...


Druga wojna światowa, Francja tuz przed inwazja aliantów. Podwójna agentka Naska / Lolita jest atrakcją w domu publicznym "Le Diable Rose", który jest odwiedzany zarówno przez Niemców jak i partyzantów. Francuski ruch oporu liczy na informacje od atrakcyjnej agentki.
Grupa amerykańskich żołnierzy ma wykonać niebezpieczne zadanie, dostać się do hitlerowskich sztabu i wykraść stamtąd strategiczne plany. Na miejscu okazuje się, że w obozie ukryte są niezliczone skarby, co dla żołnierzy jest jeszcze bardziej interesujące niż ich główne zadanie.
w 1930 roku niemiecki naukowiec Gerard Zucher, wraz ze swoim asystentem, pracuje na szkockiej wyspie Scarp nad rakietą. Dzięki swojemu wynalazkowi ma zamiar utworzyć rakietową pocztę między kontynentem, a trudno dostępnymi wysepkami. Film jest oparty na autentycznych wydarzeniach.
Jest to historia żydowskiej piosenkarki o imieniu Rachel. Udaje jej się uniknąć śmierci z rąk Niemców i przedostać na południe Holandii. Jesienią 1944 roku przyłącza się do holenderskiego ruchu oporu pod pseudonimem "Ellis". Chcąc zyskać uznanie wśród ruchu oporu przefarbowuje swoje włosy na blond i uwodzi niemieckiego oficera. W końcu jednak zostaje zdradzona przez kogoś z wewnątrz ruchu oporu i oskarżona o szpiegostwo. W 1945 roku zostaje oswobodzona... Rozpoczyna prywatne śledztwo by ustalić, kto ją zdradził.
Akcja filmu rozgrywa się w przyszłości, w nieznanym mieście, choć niektóre szczegóły mogą wskazywać, że jest to Londyn bądź Nowy Jork. Obraz opowiada historię Alexa DeLarge, młodego, inteligentnego człowieka z dobrze ułożonej rodziny, miłośnika muzyki klasycznej (przede wszystkim Beethovena), zadawania gwałtu i przemocy. Alex jest przywódcą małej grupy podobnych mu przestępców. Podczas jednego z napadów wspólnicy Alexa zdradzają go i pozwalają mu wpaść w ręce policji. Oskarżony o morderstwo zostaje skazany na karę więzienia. Po dwóch latach zgadza się wziąć udział w eksperymencie, mającym na celu szybką resocjalizację więźniów przy pomocy tzw. techniki Ludovica.
Historia niemieckiej rodziny Essenbeck, przemysłowców, właścicieli fabryki, rozgrywająca się w latach 1933-34, czyli od pożaru Reichstagu do "nocy długich noży". Opowieść o zawiści, walce i upadku godności. Visconti czerpie tu z MacBeth'a, Demonów Dostojewskiego, jak i z Thomasa Manna i z Götterdämmerung Wagnera.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…